JauDarTūSAS’19

Renginiai

TAI visgi įvyko!!! 🙂 Aukštaitijos jaunimo darbuotojų sąskrydis –JAU(nimo)DAR(buotojų)TŪSAS’19! Susitiko kolegos iš Radviliškio, Pakruojo, Panevėžio, Kupiškio, Ukmergės bei Širvintų.

       Svečiavosi ir mūsų bosai – Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas, savivaldybės tarybos narė Aušrinė Stočkutė bei jaunimo reikalų koordinatorė Sandra Mackevičienė, Jaunimo reikalų departamento atstovė Eglė Došienė ir Lietuvos jaunimo darbuotojų asociacijos pirmininkė Giedrė Valčiukaitė. Visi svečiai džiaugėsi ir palaikė tokią iniciatyvą, linkėjo tęstinumo ir sklandaus bendradarbiavimo ateityje.

         Po renginio atidarymo vyko atvirų jaunimo centrų/erdvių (AJC/AJE) „linksmiejji prisistatymai“, kurių metu turėjome galimybę geriau susipažinti su dalyviais. Vėliau pasiskirstėme grupėmis ir diskutavome jaunimo darbuotojui aktualiomis temomis: kompiuteriniai žaidimai darbe su jaunimu, jaunimo motyvavimas, ribinės situacijos ir konfidencialumas… Po to sekė temų pristatymas kolegoms, tačiau, kad tai nebūtų kasdieniškai nuobodžiai oficialu – pasitelkėme fantaziją ir rimtas temas pristatėme linksmai, remdamiesi filmų žanrais. Po vakarienės ėmėmės praktinių užduočių. Pasitelkę kūrybiškumą, pagaminome Aukštaitijos jaunimo darbuotojų sąskrydžio vėliavą, pasiūlymų dėžutę, stresą mažinančių priemonių pavyzdžių, taip pat sukūrėme jaunimo darbuotojo priesaiką. Po produktyvios dienos atsipalaidavome tinklinio aikštelėje.

         Kitos dienos rytas, prasidėjęs nuo „Šventosios SPA“, atgaivino ne tik dalyvių kūnus, bet ir protus.  Kiekvieno jaunimo centro ar erdvės atstovai turėjo galimybę pristatyti jų organizuojamas veiklas ir pakviesti kitus centrus apsilankyti pas juos. Dalyviai, susirinkę į bendrą ratą, aptarė vakarykštės dienos įspūdžius, pasidalino teigiamais ir neigiamais renginio aspektais. Taip pat buvo išrinktas centras, kuris kitais metais organizuos jau antrąjį susibūrimą. Tad iki pasimatymo kitais metais Kupiškyje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *