Jaunimo darbuotojų susitikimas Ukmergėje

Renginiai

Vykdydamas AJC programą „Senas stogas, nauji batai“ Jaunimo laisvalaikio centras kovo 27 d. organizavo jaunimo centrų ir erdvių atstovų susitikimą. Į svečius atvyko Širvintų jaunimo erdvės darbuotoja bei jaunimo reikalų koordinatorė, darbuotoja iš Leliūnų jaunimo erdvės Anykščių rajone ir Jonavos jaunimo erdvės atstovės.

Susitikimo metu buvo aptartos Jaunimo centrams ir erdvėms rūpimos problemos, pasidžiaugta pasiekimais ir pasidalinta ateities vizijomis. Jaunimo darbuotojai pristatė savo centrus ir erdves, papasakojo kokiomis kasdienėmis veiklomis užsiima, pasidalino vasaros planais. Dalyviai aptarė kylančius iššūkius dirbant šį darbą, pasidalino patirtimi kaip įveikti darbe kylančius sunkumus: kaip į centrą/erdvę pritraukti jaunimą, kaip viešinti vykdomas veiklas ir jas padaryti patrauklesnes jaunąjai auditorijai. Susitikimo metu kilo idėja, kad ne tik darbuotojai turėtų susitikti ir kalbėtis apie darbą, projektus ir veiklas, bet tuo pačiu įtraukti ir erdves lankančius jaunuolius, organizuoti piknikus, nakvynes, sporto žaidimus ir kitas veiklas. Jaunimo darbuotojai pastebi, kad jaunuoliai noriai bendrauja su kitų miestų jaunimu, trokšta bendrų užsiėmimų, naujų pažinčių ir jiems smagu turėti draugų kitame mieste.

Po šio susitikimo darkart įsitikinta, kad bendradarbiavimas yra labai svarbus. Jaunimo laisvalaikio centras būtinai surengs dar ne vieną kaimyninių miestų jaunimo centrų ir erdvių susitikimą iki programos vykdymo pabaigos. Tikimasi, jog panašias įdėjas palaikys ir kitų miestų jaunimo centrai ir norės bendradarbiauti ir draugauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *