Ateis šventė ir į mūsų kiemą

Projektai

Jaunimo laisvalaikio centras dalyvavo UAB „MAXIMA“ rengtame konkurse „Mes – bendruomenė“ ir tapo vienu iš 8 nugalėtoju. Įsteigto prizo vertė 7000 eurų. Prie UAB „MAXIMA“ paramos, 3000 eurų prisidėjo ir Ukmergės rajono savivaldybė. Už gautas lėšas Jaunimo centras sutvarkė pastato vidinį kiemelį ir jį pritaikė bendruomenės reikmėms.

Kieme buvo įrengtas alpinariumas, nugriauta sena pavėsinė ir jos vietoje pastatyta nauja, didesnė pavėsinė – scena, kuri atitinka visos bendruomenės poreikius. Įrengti nauji takeliai, atnaujinti apgriuvę kiemo statiniai, pastatytos šiukšliadėžės. Sutavarkytoje erdvėje bus saugu ir patogu pasistatyti naujai įsigytus stalus, kėdes ir sėdmaišius, pasikabinti hamakus. Visi projekto metu įsigyti daiktai puikiai pasitarnaus visos bendruomenės poreikiams.

Atnaujinimo darbai, prasidėję dar vasarą, buvo baigti lapkritį, kuomet ir surengta kiemelio atidarymo šventė, sukvietusi visą bendruomenę.  Į iškilmingą raudonojo kaspino kirpimo ceremoniją atvyko ir Ukmergės „MAXIMOS“ direktorė Renata Takarevičienė. Po pavėsinės – scenos atidarymo, visi bendruomenės nariai ir šventės svečiai susirinko JLC patalpose, kur skambėjo sveikinimo kalbos ir padėkos žodžiai. Buvo vaišinamasi arbata ir užkandžiais, dalinamasi ateities vizijomis. Prisistatė ir patys mažiausi bendruomenės nariai – šokdami šokį, ir senjorai, kurie paruošė nuotaikingą spektaklį.

Pagaliau ir į mūsų kiemą atėjo šventė!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *