,, Map of myself to find my future’’

Projektai

Spalio pabaigoje lietuvaičiai – Ieva, Dovilė, Julius, Simas ir grupės vadovė Daiva – dalyvavo tarptautiniame jaunimo mainų projekte „Savo ateities pažinimo žemėlapis“ (angl. ,, Map of myself to find my future’’), kuriame 9 dienas kartu su kitų šalių (Italijos, Graikijos, Rumunijos, Ispanijos bei Prancūzijos) jaunuoliais vykdė įvairias veiklas, diskutavo projekto temos klausimais.

Projekto tikslas – per neformalaus švietimo veiklas ne tik paaiškinti ,,Soft skills’’ sąvoką, bet ir sudaryti sąlygas jauniems europiečiams savarankiškai nusistatyti savo įgūdžius bei vertinimo priemones. Juk jauni žmonės turėtų būti labiau pasirengę atitikti darbo rinkos poreikius. Daug ir intesyviai dirbta šiomis temomis, diskutuota bei praktiškai pritaikyta.

Laisvu laiku lietuvių grupė keliavo po Neapolio senamiestį, degustavo picas (juk Neapolis – picų sostinė), aplankė Pompėjos griūvėsius bei Vezuvijaus viršukalnę, išvaikščiojo Salerno miestelio skersgatvius ieškodami botanikos sodo bei kopė į aukščiausią piliakalnį, nuo kurio grožėjosi Tirėnų jūros ramybe.

Kartu su kitų šalių jaunimu vakarojo žaisdami, muzikuodami bei šokdami ar tiesiog pasidalindami savo tradicijomis, hobiais.

Projekto šeimininkai, italai, ketina sekančiais metais apsilankyti Lietuvoje ir galbūt dar kartą susitikti su lietuvių grupės nariais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *